زیبایی بینی, مراقبت و سلامتی

بهترین اسپری های فیکساتور مخصوص پوست های چرب چیست؟

تثبیت کننده آرایش

بهترین اسپری های فیکساتور مخصوص پوست های چرب چیست؟

هنگامی که شما مدت زمان نسبتا زیادی را صرف آرایش کردن خود می کنید انتظار دارید که آرایش شما در طول روز ثابت باشد و خراب نشود. خوشبختانه کارشناسان و متخصصان صنعت آرایش با طراحی و تولید تثبیت کننده های آرایش این موضوع را محقق ساخته اند. فرمولاسیون اسپری های فیکساتور به گونه ای است که از میکاپ شما در برابر لک شدن، خراب شدن و تحلیل رفتن در طول روز جلوگیری می کند. در ادامه با فروشگاه خرید تیمی پیکاترو همراه باشید تا با یکدیگر ۵ تا از بهترین تثبیت کننده آرایش مخصوص پوست های چرب را با یکدیگر مورد بررسی قرار دهیم.

برای دیدن فیکساتورهای پیکاترو اینجا کلیک نمایید

تثبیت کننده آرایش

اسپری فیکساتور مناسب پوست های چرب کدام است؟

اگر شما پوستی چرب دارد استفاده کردن از این لوازم آرایشی محبوب، اجتناب ناپذیر است. دلیل این امر هم چرب شدن سریع این نوع پوست ها است که آرایش را خراب می کنند. بهترین فیکساتور ها برای پوست های چرب آن هایی هستند که سبک وزن باشند، نتیجه مات داشته باشند و از آرایش شما در مدت زمان زیادی محافظت کنند.

تثبیت کننده آرایش

برترین تثبیت کننده های آرایش برای پوست های چرب در سال ۲۰۲۰ چیست؟

در ادامه لیستی از بهترین مدل های فیکساتور را برای کسانی که پوست چرب دارند را معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

اسپری فیکساتور Urban Decay All Night Ultra Matte:

این محصول از برند مشهور Urban Decay یکی از بهترین ها است. فرمولاسیون آن به گونه ای است که درجه و دمای آرایش شما را تنظیم می کند و از لک شدن آن جلوگیری به عمل می آورد. درون آن از کائولین خاک رس استفاده شده تا چربی و درخشش اضافی میکاپ شما را از بین ببرد. با استفاده کردن از آن می توانید از آرایشی مات در نقاط حساس مانند T-zone به مدت ۱۶ ساعت لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *